Акція діє в мережі EXIST.UA з «11» січня 2022 р. по «31» січня 2022 р. або до закінчення заохочень.

Учасники Акції зможуть отримати свої сертифікати у період з 01 лютого 2022 р. по 10 лютого 2022 р.

* Під «отримай 200 грн» («отримай у подарунок») мається на увазі право на придбання за 1 грн. з ПДВ сертифікату номіналом 200 грн, який надає право на знижку у розмірі, що зазначений в номіналі, при наступній покупці товару в Інтернет – магазині автозапчастин «EXIST.UA».

** Кількість гарантованих заохочень обмежена, у разі повернення Акційної продукції, заохочення також підлягає обов’язковому поверненню.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
Про бренд

Акумуляторні батареї А-mega - це СТІЙКІ батареї для автомобілів. Бренд представлений на ринку України з 2005 року. Під брендом А-mega виробляються три основні лінійки акумуляторних батарей для легкових та вантажних авто: Ultra, Premium, Standard, термін служби яких може досягати 7 років за умов їх правильної експлуатації. На окрему увагу заслуговує лінійка акумуляторів A-mega EFB, яка використовується переважно для автомобілів з системою Старт-Стоп. Батарея A-mega EFB стала першою справжньою українською батареєю такого типу, виготовленою згідно з усіма вимогами технології із застосуванням посиленої пластини.

Торгова марка А-mega виробляється на підприємстві «МЕГАТЕКС», представленого на території України 2-ма заводами в Донецькій та Хмельницькій областях. Проєктна потужність 2-х заводів становить 6 млн. батарей на рік в асортименті. Батареї А-mega відомі не тільки на українському ринку, але і далеко за його межами, оскільки експортуються в 17 країн світу, постійно підкорюючи нові країни. Тривала присутність акумуляторів А-mega на українському та зарубіжному ринках доводить високу якість продукції та довіру споживачів до бренду.

Менеджмент заводу «МЕГАТЕКС» приділяє увагу вдосконаленню технологій виробництва і розширенню асортименту продукції. Так, в 2021 окрім батареї A-mega EFB були випущені батареї A-mega AGRO і A-mega EFB 240 Ач, призначені для сільськогосподарської техніки (комбайнів, тракторів) і вантажних авто, які працюють в режимі підвищених вібро навантажень. У 2019 році завод «МЕГАТЕКС» пройшов і отримав міжнародний сертифікат стандарту якості IATF 16949:2016, що підтверджує високий рівень організації бізнес-процесів і якість продукції. Наявність даного сертифікату є однією із важливих вимог автоскладальних підприємств для постачальників і є ще одним доказом відповідності якості батарей А-mega високим міжнародним вимогам.

Офіційним дистриб’ютором бренду «A-mega» в Україні є ТОВ «А-мега Авто». Але акумуляторні батареї представлені також на торгівельних майданчиках та спеціалізованих платформах з продажу автозапчастин.