Умови участі

Купуй амортизатори або пружини BILSTEIN
на сайті EXIST.UA

Бери участь у розіграші стильних брендових подарунків*:

  • одного із шести темно-синіх жилетів, для активного відпочинку та комфортних буднів, з високоякісної водовідштовхуючої тканини "ripstop"
  • однієї із десяти яскравих футболок

Акція діє з «19» лютого 2019 р. по «21» квітня 2019 р. на сайті EXIST.UA.

Розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 22 квітня 2019 р.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена у Офіційних правилах акції.

*Під отриманням подарунку (подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

BILSTEIN – марка з характером.

Уособлення потужності та особливих можливостей підвіски. На ринку з 1873р., з 1928р. в автомобілебудуванні, з 1954 – легенда галузі технологій підвіски та амортизаторів. У 1957 прорив BILSTEIN у розвитку технології однотрубної конструкції амортизаторів для потреб автопромисловості, забезпечив йому особливе місце в історії світового автомобілебудування та вніс значний вклад в безпеку керування. З 2005 року thyssenkrupp Bilstein GmbH - частина потужного концерну thyssenkrupp AG.

Експерт передових технологій підвіски, у фокусі яких: безпека, потужність, якість гальмування, керованість та комфорт руху на дорозі та бездоріжжі. Усі амортизатори та комплекти підвісок, що регулюються, піддаються суворим випробуванням в реальних дорожніх умовах та ситуаціях на Нюрбургринзі, або у випробувальному центрі BILSTEIN в Папенбурзі.

Постійний постачальник оригінального обладнання для Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Audi та інших, BILSTEIN пропонує увесь спектр систем підвіски для будь-яких потреб та сегментів: від оригінального обладнання до ринку запчастин, тюнінгу та моторспорту ↓

Для незалежного ринку запчастин BILSTEIN пропонує продукт якості оригінального обладнання (BILSTEIN B1, B3, B4), або вищих, більш потужних стандартів (BILSTEIN B6, B6 4600,.. B8, B14, B16.) що дає можливість якісного ремонту підвіски, або її модифікації, модернізації. Теоретичні та практичні семінари, тренінги, відео-інструкції українською мовою від BILSTEIN допоможуть незалежному автосервісу вирішувати проблеми своїх клієнтів.

Офіційний сайт BILSTEIN

Відео