АвтоТОВАРи та сервіси

1Придбай в мережі EXIST.UA амортизатори або пружини «BILSTEIN»
2Бери участь у розіграшах семидесяти стильних брендових футболок
70 брендових футболок

Акція діє з «04» липня 2023 р. по «04» вересня 2023 р. в мережі EXIST.UA

Загальний призовий фонд – 70 брендових футболок!

Сім розіграшів! У кожному етапі розіграшу оберемо 10 щасливих переможців!

*Під отриманням призу (призом, подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

Встигни виграти призи!

Період акції 04.07.2023 - 04.09.2023

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
Про бренд

BILSTEIN – марка з характером.

Уособлення потужності та особливих можливостей підвіски. На ринку з 1873р., з 1928р. в автомобілебудуванні, з 1954 – легенда галузі технологій підвіски та амортизаторів. У 1957 прорив BILSTEIN у розвитку технології однотрубної конструкції амортизаторів для потреб автопромисловості, забезпечив йому особливе місце в історії світового автомобілебудування та вніс значний вклад в безпеку керування. З 2005 року thyssenkrupp Bilstein GmbH - частина потужного концерну thyssenkrupp AG.

Експерт передових технологій підвіски, у фокусі яких: безпека, потужність, якість гальмування, керованість та комфорт руху на дорозі та бездоріжжі. Усі амортизатори та комплекти підвісок, що регулюються, піддаються суворим випробуванням в реальних дорожніх умовах та ситуаціях на Нюрбургринзі, або у випробувальному центрі BILSTEIN в Папенбурзі.

Постійний постачальник оригінального обладнання для Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Audi та інших, BILSTEIN пропонує увесь спектр систем підвіски для будь-яких потреб та сегментів: від оригінального обладнання до ринку запчастин, тюнінгу та моторспорту ↓

Для незалежного ринку запчастин BILSTEIN пропонує продукт якості оригінального обладнання (BILSTEIN B1, B3, B4), або вищих, більш потужних стандартів (BILSTEIN B6, B6 4600,.. B8, B14, B16.) що дає можливість якісного ремонту підвіски, або її модифікації, модернізації. Теоретичні та практичні семінари, тренінги, відео-інструкції українською мовою від BILSTEIN допоможуть незалежному автосервісу вирішувати проблеми своїх клієнтів.

Про нас

EXIST.UA — визнаний лідер на ринку України з 2008 року.

ЗРУЧНІСТЬ

Запасні частини і автотовари. Увесь спектр пропозицій автозапчастин і автотоварів на екрані вашого монітору. Якісні товари за справедливою ціною, заощадження часу та отримання інформації і послуг в одному місці.

НАДІЙНІСТЬ

Кваліфікований спеціаліст надасть консультацію з будь-якого питання. Всеукраїнська мережа офісів продажу по всій країні.

Наші переваги
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.