Blue Print – Right First Time ®

Впевненість що фільтри Blue Print будуть Встановлені з Першого Разу,

Повний асортимент гальмівних запасних частин для азіатських транспортних засобів.

Blue Print представляє ексклюзивну пропозицію компонентів зчеплення.

Про бренд:

Спеціалізація бренду Blue Print – запасні деталі для азіатських автомобілів, ми пропонуємо ремонтні рішення для понад 20 виробників автомобілів – від Toyota та Hyundai до Honda та Suzuki. Наш асортимент швидко зростає, наша продукція відповідає рівню якості оригінальних деталей, наші деталі встановлюються точно з першого разу або Right First Time®, ми надаємо 3 Роки Гарантії Виробника – все це робить нас спеціалістом із запасних частин для азіатських автомобілів, і ви можете сміливо на це покладатись.

Пропонуючи асортимент з 160 видів продукції та понад 24,000 запасних запчастин, здебільшого для азіатських марок автомобілів, надзвичайно важливо, щоб кожна з деталей – від гальмівних колодок до комплекту зчеплення – гарантувала ідеальні сумісність та встановлення. Blue Print запевняє вас у цьому; наш логотип у вигляді відбитка пальця є символом точності, унікальності та якості. Після досягнення досконалості ми завжди з радістю залишаємо свій слід – відбиток пальця Blue Print, який є символом нашої досконалості.

 

Гасло бренду Blue Print дуже точно формулює цінності бренду, а саме Якість та Точність, це те, на що покладаються споживачі Blue Print у всьому світі з моменту створення бренду у 1994 році.

 

Blue Print входить в міжнародну групу компаній bilstein group.

 

Разом з Blue Print все завжди буде Right First Time® або Точно з Першого Разу – наші суворі перевірки та випробування на відповідність рівню якості оригінальних деталей гарантують ідеальне встановлення кожного разу.

 

Глобальний бренд компанії Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG об'єднує відомі бренди febi, SWAG та Blue Print під одним дахом. Наш широкий і глибокий асортимент нараховує понад 62,000 різноманітних запасних частин, які відповідають найвищим вимогам до якості продукції та надійності після встановлення.

Незалежна сімейна група компаній bilstein group – це провідний світовий фахівець на ринку запасних частин. Ми пропонуємо високоякісну продукцію, надійну своєчасну доставку та інновації в сфері обслуговування.

EXIST.UA - інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

Наші переваги

Автотовари

 

Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.

Автомагазини

 

Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.

ПАРТНЕРСЬКІ СТО

 

Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.

Допомога в дорозі

 

Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.

АВТОСТРАХУВАННЯ

 

Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.

Зручний додаток

 

Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.

Правова інформація: © 2017-2023 EXIST.UA

АвтоТОВАРи та сервіси