Blue Print – Right First Time ®

Впевненість що фільтри Blue Print будуть Встановлені з Першого Разу,

Повний асортимент гальмівних запасних частин для азіатських транспортних засобів.

Blue Print представляє ексклюзивну пропозицію компонентів зчеплення.

Про бренд:

Спеціалізація бренду Blue Print – запасні деталі для азіатських автомобілів, ми пропонуємо ремонтні рішення для понад 20 виробників автомобілів – від Toyota та Hyundai до Honda та Suzuki. Наш асортимент швидко зростає, наша продукція відповідає рівню якості оригінальних деталей, наші деталі встановлюються точно з першого разу або Right First Time®, ми надаємо 3 Роки Гарантії Виробника – все це робить нас спеціалістом із запасних частин для азіатських автомобілів, і ви можете сміливо на це покладатись.

Пропонуючи асортимент з 160 видів продукції та понад 24,000 запасних запчастин, здебільшого для азіатських марок автомобілів, надзвичайно важливо, щоб кожна з деталей – від гальмівних колодок до комплекту зчеплення – гарантувала ідеальні сумісність та встановлення. Blue Print запевняє вас у цьому; наш логотип у вигляді відбитка пальця є символом точності, унікальності та якості. Після досягнення досконалості ми завжди з радістю залишаємо свій слід – відбиток пальця Blue Print, який є символом нашої досконалості.

 

Гасло бренду Blue Print дуже точно формулює цінності бренду, а саме Якість та Точність, це те, на що покладаються споживачі Blue Print у всьому світі з моменту створення бренду у 1994 році.

 

Blue Print входить в міжнародну групу компаній bilstein group.

 

Разом з Blue Print все завжди буде Right First Time® або Точно з Першого Разу – наші суворі перевірки та випробування на відповідність рівню якості оригінальних деталей гарантують ідеальне встановлення кожного разу.

 

Глобальний бренд компанії Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG об'єднує відомі бренди febi, SWAG та Blue Print під одним дахом. Наш широкий і глибокий асортимент нараховує понад 62,000 різноманітних запасних частин, які відповідають найвищим вимогам до якості продукції та надійності після встановлення.

Незалежна сімейна група компаній bilstein group – це провідний світовий фахівець на ринку запасних частин. Ми пропонуємо високоякісну продукцію, надійну своєчасну доставку та інновації в сфері обслуговування.

EXIST.UA - інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

ПЕРЕВАГИ

зручна доставка

рекомендуємо автосервіси (СТО)

гарантуємо якість

страхуємо автовласників

допомогаємо в дорозі

Ми пропонуємо:

ЗРУЧНІСТЬ

Запасні частини і автотовари. Увесь спектр пропозицій автозапчастин і автотоварів на екрані вашого монітору.

Партнерські СТО. Ми рекомендуємо партнерські СТО різного цінового діапазону, які гарантують якість обслуговування і нададуть знижку на роботи.

Автострахування. Ми пропонуємо страхові продукти від надійних партнерів – лідерів ринку страхових послуг PZU, ЄСА.

Якісні товари за справедливою ціною, заощадження часу та отримання інформації і послуг в одному місці.

 

НАДІЙНІСТЬ

Кваліфікований спеціаліст надасть консультацію з будь-якого питання.

Всеукраїнська мережа офісів продажу по всій країні.

Замовлення без попередньої оплати на суму до 10 000 грн.

років

на ринку
автозапчастин

клієнтів щомісяця

офіси продажу

по всій Україні

14

1400000

+

понад

співробітників,

що працюють для Вас

450

Правова інформація: © 2017-2023 EXIST.UA

АвтоТОВАРи та сервіси