АвтоТОВАРи та сервіси

Blue Print - експерт з азіатських автомобілів

Image

Blue Print є експертом із запчастин для азіатських автомобілів, якому можна довіряти, на якого можна покластися, бо ми пропонуємо дійсно величезну кількість унікальних запчастин на незалежному ринку автозапчастин.

Image

Наш підхід "Перші на ринку" означає, що нові запчастини для нових моделей будуть запропоновані якнайшвидше. Ось чому Blue Print не тільки пропонує великий вибір унікальних запчастин на ринку, але також є визнаним спеціалістом із азіатських транспортних засобів.

ПРО БРЕНД:

Logo

Спеціалізація бренду Blue Print – запасні деталі для азіатських автомобілів, ми пропонуємо ремонтні рішення для понад 20 виробників автомобілів – від Toyota та Hyundai до Honda та Suzuki. Наш асортимент швидко зростає, наша продукція відповідає рівню якості оригінальних деталей, наші деталі встановлюються точно з першого разу або Right First Time®, ми надаємо 3 Роки Гарантії Виробника – все це робить нас спеціалістом із запасних частин для азіатських автомобілів, і ви можете сміливо на це покладатись.

Пропонуючи асортимент з 160 видів продукції та понад 24,000 запасних запчастин, здебільшого для азіатських марок автомобілів, надзвичайно важливо, щоб кожна з деталей – від гальмівних колодок до комплекту зчеплення – гарантувала ідеальні сумісність та встановлення. Blue Print запевняє вас у цьому; наш логотип у вигляді відбитка пальця є символом точності, унікальності та якості. Після досягнення досконалості ми завжди з радістю залишаємо свій слід – відбиток пальця Blue Print, який є символом нашої досконалості.

Гасло бренду Blue Print дуже точно формулює цінності бренду, а саме Якість та Точність, це те, на що покладаються споживачі Blue Print у всьому світі з моменту створення бренду у 1994 році.

Blue Print входить в міжнародну групу компаній bilstein group.

Разом з Blue Print все завжди буде Right First Time® або Точно з Першого Разу – наші суворі перевірки та випробування на відповідність рівню якості оригінальних деталей гарантують ідеальне встановлення кожного разу.

Глобальний бренд компанії Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG об'єднує відомі бренди febi, SWAG та Blue Print під одним дахом. Наш широкий і глибокий асортимент нараховує понад 62,000 різноманітних запасних частин, які відповідають найвищим вимогам до якості продукції та надійності після встановлення.
Незалежна сімейна група компаній bilstein group – це провідний світовий фахівець на ринку запасних частин. Ми пропонуємо високоякісну продукцію, надійну своєчасну доставку та інновації в сфері обслуговування.

EXIST.UA- інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

Наші переваги
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.