Умови участі

Купуй будь-яку каністру
моторної оливи DYADE Lubricants
об’ємом 5 літрів на сайті EXIST.UA

Отримай у подарунок*
зимовий омивач
Fraiser 4 л.

Акція діє з «11» листопада 2019 р. по «31» січня 2020 р. в мережі EXIST.UA. або до закінчення заохочень. Кількість заохочень обмежена.

*Під отриманням подарунку мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

10
Днів
 : 
04
Годин
 : 
29
Хвилин
 : 
31
Секунд

Dyade Lubricants (Діаде Лубрикантс) - молодий бренд, заснований в 2015 році в Нідерландах. Мастильні матеріали виробляються на заводах, які знаходяться в Нідерландах і Бельгії, тобто в тих країнах, які на ряду з Німеччиною є законодавцями моди в області мастильних матеріалів. Штаб-квартира розташована в місті Дёйвен (Duiven).

Асортимент складає понад 2 000 найменувань мастильних матеріалів. Це один з найбільш широких асортиментів в Європі. Продукція, пропонована Dyade Lubricants, покриває потреби в різних сферах промисловості. Легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли та водний транспорт, продукти для індустрії та харчової промисловості, масла для сільськогосподарської техніки - ось далеко не повний перелік пропозицій DYADE Lubricants.

Dyade Lubricants B.V. має власну лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням. Тут продукція проходить контроль якості та відповідності заявленим вимогам.

Компанія відповідально підходить до організації виробництва, це підтверджено низкою сертифікатів:

  • ISO 9001: 2008 - відповідність вимогам, що висуваються до системи менеджменту якості організацій і підприємств.
  • ISO 14001: 2004 - відповідність систем екологічного менеджменту.
  • OHSAS 18001: 2007 - відповідність стандартам, на базі яких проводитиметься перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я.

На даний момент мастильні матеріали Dyade експортуються в країни Західної і Східної Європи, а також в країни Південно-Східної Азії. Філософія Dyade: «Зберігай те, що цінуєш»

Офіційний сайт Dyade

Відео