Умови участі

Купуй
комплект зчеплення Finwhale
на сайті EXIST.UA

Та гарантовано отримуй
фірмову футболку

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

Grunntech GmbH (Germany, Mannheim) - інжиніринговий та виробничо-технічний підрозділ правовласника товарного знака Finwhale® Grunntech Holding AG (Switzerland, Zug) є виробником високоякісних запасних частин і витратних матеріалів для автомобілів вітчизняного та імпортного виробництва.

Історія Grunntech GmbH починається в 1991 році, коли в швейцарському місті Цуг фінансово-інвестиційною корпорацією Grunntech Holding AG було прийнято рішення про відкриття автомобільного підрозділу. Шість років по тому, Grunntech GmbH починає розробляти і виробляти запасні частини і витратні матеріали.

Сама торгова марка Finwhale® була зареєстрована в 1997 році. Роком пізніше всі запасні частини і витратні матеріали Grunntech GmbH поставляються на ринок під цим брендом. Штаб-квартира Grunntech GmbH розташовується в німецькому місті Мангейм.

Продукція Finwhale® проводиться на технологічно передових підприємствах, які забезпечують постійний контроль якості по всьому виробничому ланцюжку: від закупівель сировини до випуску готової продукції.

Вся продукція Finwhale® сертифікована і схвалена національними органами стандартизації країн, на території яких вона реалізується. Всі ступені виробництва, а також субпостачальники заводів-виробників є власниками сертифікатів системи управління якістю відповідно до серії стандартів ISO 9001, TS 16949, ISO 14001.

Офіційний сайт Finwhale

Відео