1Шукай на сайті EXIST.UA продукцію Friction Master® з позначками «Акція»
2Придбай продукцію американського бренду
гальмівні колодки серії Black
Колодки по ОЕ стандартах
гальмівні колодки серії Ultralife Ceramic
Керамічні колодки з покращеними характеристиками: збільшений ресурс, знижене пилеутворення, неагресивні до дисків
гальмівні диски
Повна відповідність стандартам автовиробника
3Бери участь у двох етапах розіграшу призів*
Три компресори Hyundai HY 1540
три зарядних пристроя для акумулятора Hyundai HY200
П`ять органайзерів
П`ять автотримачів

Серед учасників, які зробили замовлення у період з «13» листопада 2020 р. по «05» грудня 2020 р. розіграємо – 3 органайзери у багажник авто, 3 автотримача для телефона, 1 зарядний пристрій, 1 компресор та 1 кавоварку – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться «10 грудня 2020 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з «06» грудня 2020 р. по «30» грудня 2020 р. розіграємо – 2 органайзера у багажник авто, 2 автотримача для телефона, 2 зарядних пристрої, 2 компресори та 1 відеореєстратор – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться «04» січня 2020 р. Розіграш та оприлюднення головного призу Сертифікату «Розетка» загальним номіналом у 5000 грн. та опрелюднення переможця відбудеться «04» січня 2020 р.

*Під отриманням призу (призом, подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.


Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції

Встигни виграти призи!

Період акції 13.11.2020 – 30.12.2020

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
Про бренд

Компанія Friction Master® зі штаб-квартирою в Чикаго ‒ це команда експертів з гальмівних систем, що створюють не тільки продукт, але і філософію найвищої якості сервісу. Ми ентузіасти, які створюють висококласні гальмівні продукти для інших ентузіастів. Наша спеціалізація у гальмівній сфері дозволила нам більше 30 років розвивати і вдосконалювати бренд Friction Master®, завоювавши довіру як споживачів, так і професіоналів галузі. Прагнучи надати нашим клієнтам конкретні рішення, наша торгова марка Friction Master® пропонує чотири різних лінійки гальмівних колодок для будь-якого бюджету.

Friction Master® ‒ це глобальний бренд, який продається в Північній, Центральній і Південній Америці, Європі, Центральній Азії та на Близькому Сході. Більш того, Friction Master® ‒ одна з небагатьох компаній, яка розробляє продукти для самих різних транспортних засобів: легкових автомобілів, мотоциклів, комерційних автомобілів і автоспорту. Запчастини, упаковка, обслуговування клієнтів і технічна підтримка: у всіх сферах нашої діяльності ми прагнемо до досконалості.

Дослідження і розробки
У Friction Master® ми постійно працюємо над модернізацією фрикційних матеріалів і технологій. Ми першими представляємо рішення для нових автомобілів, навіть ще до того, як вони потрапляють на незалежний вторинний ринок (IAM). При виробництві гальмівних колодок Friction Master використовуються передові технології оригінального устаткування, такі як гаряче формування (Positive Molding), скорчінг і багатошарові протишумні пластини з VSS ™ (Vulcanized Silencing System). Вдосконалені металеві сплави і різноманітні конфігурації охолоджуючих каналів в гальмівних дисках також демонструють нашу прихильність до інновацій і виняткової якості.
Проектування і каталогізація
Каталог Friction Master® - це ультрасучасне рішення, яке надає точні дані, які виключають повернення і невдоволення клієнтів. Наш каталог оновлюється щомісяця, а іноді і щотижня, щоб включати новітні пропозиції на ринку. А всі наші проектні та інженерні роботи ведуться в США.