Умови акції

Придбай будь-яку одиницю акційної продукції
в мережі EXIST.UA

Бери участь у розіграшах крутих призів:
- трьох пляшок для води MAGNETI MARELLI;
- п'яти пляшок для напоїв MAGNETI MARELLI;
- дев'яти дощовиків MAGNETI MARELLI;
- одного шезлонгу FAVORIT RIPSTOP
та головного призу 4-х містної палатки Bestway Montana.

Акція діє з «06» липня 2020 р. по «06» вересня 2020 р. в мережі EXIST.UA.

Розіграш та оприлюднення переможців відбудуться «07» вересня 2020 р.

*Під отриманням подарунку (подарунком, призом) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

10
Днів
 : 
04
Годин
 : 
29
Хвилин
 : 
31
Секунд

MARELLI є одним з провідних незалежних постачальників компонентів і рішень для автомобільної промисловості в світі. Володіючи значним списком досягнень в області інновацій і передового виробництва, місія компанії в тому, щоб докорінно змінити майбутнє засобів пересування, працюючи спільно з клієнтами та партнерами над створенням більш безпечного, екологічного світу з більш широкими можливостями в розрізі мобільності.

MARELLI сьогодні - це 170 заводів і науково-дослідних центрів по всьому світу, в тому числі в Азії, Південній і Північній Америці, Європі, Африці. У 2019 дохід компанії склав 13,4 мільярда євро. Штат компанії налічує близько 60 000 співробітників.

MARELLI поєднує в собі найкраще з італійського і японського спадщини. У травні 2019 року Calsonic Kansei і Magneti Marelli об'єдналися, щоб створити провідного гравця галузі.

MARELLI поставляє продукцію на конвеєри найбільших автовиробників Європи, США, Південної Америки і країн Азії.

Ключові напрямки діяльності MARELLI:

  • автомобільне освітлення
  • системи упорскування палива
  • автомобільна електроніка
  • елементи підвіски
  • термодинамічні системи (теплообмінники, маслоохолоджувачі, радіатори і вентилятори)
  • вихлопні системи
  • деталі інтер'єру і кузова
  • пристосування і системи для салонів автомобілів (кондиціонери, система клімат-контролю)
  • Parts and Services, Aftermarket Business- поставки автомобільних компонентів на вторинний ринок
  • Motorsport- розробка і виробництво запчастин для гоночних автомобілів

Marelli Aftermarket є одним з лідерів незалежного ринку запчастин, постачальником обладнання та інструментів для СТО, засновником міжнародної мережі майстерень Magneti Marelli Checkstar Service Network. Компанія представлена на всіх континентах, головний офіс знаходиться в Італії, а підрозділи - в Іспанії, Франції, Німеччини, Польщі, Аргентині, Бразилії, а також в Сполучених Штатах.

Пропозиція Marelli Aftermarket налічує понад 30 000 артикулів: запчастини, обладнання та інструменти для СТО. Marelli Aftermarket також проводить технічні семінари та тренінги для представників автомобільної галузі. З метою надати підтримку СТО, як в сфері ноу-хау, так і в продажах, виникла ідея створити мережу Magneti Marelli Checkstar.

Marelli Aftermarket пропонує стартери, генератори, запчастини до них, моторчики склоочисника, датчики, електричні паливні насоси, амортизатори, газові упори, важелі підвіски, водяні насоси, світлотехніку, дзеркала, деталі системи охолодження, склопідйомники, акумулятори, фільтри, свічки розжарювання, лампочки, склоочисники, ролики і натяжители і ін.

Marelli Aftermarket також пропонує комплекс обладнання для автомайстерень, що забезпечує коректне і оперативне обслуговування автомобіля, починаючи з діагностики неполадок і закінчуючи їх повним усуненням. Пропозиція включає не тільки прилади та інструменти, але також всі необхідні аксесуари, спеціалізовані онлайнові бази даних, програмне забезпечення та технічну підтримку. Пропозиція гаражного обладнання включає в себе тестери, лінію приладів для перевірки і обслуговування кондиціонерів, стенди для перевірки і ремонту дизельних форсунок більшості виробників, оригінальне обладнання для заміни амортизаторів, для заміни рідин, масел, прилади для дезінфекції салону і різні аксесуари.

Офіційний сайт MAGNETI MARELLI

Відео