Купуй в мережі EXIST.UA будь яку продукцію MPMOIL
БЕРИ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШАХ ПРИЗІВ ТА ЕКОНОМ!

Акція діє в мережі EXIST.UA у період з «29» квітня 2021 р. по «20» червня 2021 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період 29 квітня 2021 р. по 24 травня 2021 р. — розіграємо 5 кофт та 10 кепок; розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 25 травня 2021 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період 25 травня 2021 р. по 20 червня 2021 р. — розіграємо 5 кофт та 10 кепок; розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 22 червня 2021 р.

*Під отриманням призу мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції

Пропозиція щодо придбання акційних комплектів моторних олив MPMoil (каністри об’ємом 4л або 5л + каністри об’ємом 1л) діє в мережі EXIST.UA у період з «29» квітня 2021 р. по «20» червня 2021 р. або до закінчення товарних запасів.

**Під «подарунком» мається на увазі придбання акційного комплекту моторних олив MPMoil (каністри об’ємом 4л або 5л + каністри об’ємом 1л) за ціною товару більшої вартості (каністри об’ємом 4л або 5л). У разі повернення товару, що входить до акційного комплекту, другий товар підлягає обов’язковому поверненню. За умовами пропозиції товари продаються одночасно (одним замовленням) єдиним акційним комплектом (набором). Кількість акційних комплектів обмежена.


Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
Про бренд

Вітаємо в МРМ

MPM була створена 25 років тому як справжній фахівець із мастильних матеріалів та рідин. З цього моменту ми провели велику подорож у зростанні та вдосконаленні разом із нашими глобальними замовниками, постачальниками та видатним персоналом. Нашою метою з самого початку було бути найповнішим постачальником всіх мастильних матеріалів та рідких потреб сучасних світових автопарків із продукцією, затвердженою OEM. Сьогодні ми пишаємося тим, що реалізували цей виклик. Наша компанія працює в більш ніж 50 країнах світу, має унікальний асортимент продукції, що затверджується OEM, що містить понад 350 різних мастильних матеріалів та спеціалізованих рідин.

Наше бачення та стратегія

У 1990 році ми очікували зростання потреби в набагато більш диверсифікованому та спеціалізованому асортименті мастильних матеріалів та рідин для автомобільних, вантажних та великовантажних автомобілів. Для порівняння, для задоволення обов'язкових специфікацій виробників автомобілів у 1995 році було потрібно менше 10 різних товарів. Сьогодні виробникам автомобілів потрібно понад 80 різних обов'язкових продуктів, щоб підтримувати постійно зростаючу складність двигуна, щоб задовольнити енергетичну економіку, екологічні вимоги і звичайно максимізація моторних характеристик. Бізнес-мета MPM є прозорою: повністю задовольнити постійно зростаючу потребу ринку в усіх мастильних матеріалах і рідинах для сучасних світових автопарків лише з обов'язковими та затвердженими продуктами OEM. Наша стратегія полягає в тому, щоб зосередитись на задоволенні постійних і зростаючих потреб світової автомобільної промисловості.

Наш шлях до співпраці

Ми завжди ставимо клієнта на перше місце - у своєму розумі та серці. Ми постачаємо товарний асортимент, який охоплює понад 99% необхідних мастильних матеріалів і рідин для обслуговування автопарків у всьому світі. Ми постачаємо тільки обов'язкові та затверджені товари OEM. Ми пропонуємо найкращий онлайн-сервіс та глобальну технічну персональну підтримку. Ми працюємо з нашого високотехнологічного спеціалізованого обладнання, розташованого в центральній частині Нідерландів для легкої та економічної глобальної доставки. Ми вважаємо глобальними, але виступаємо як місцеві підприємці.

Приєднуйтесь до нас.

Відео
Наші переваги