АвтоТОВАРи та сервіси

Умови участі

Купуй каністру моторної оливи МРМ oil об’ємом 5 л в мережі EXIST.UA з позначкою подарунок!

Гарантовано* отримай у подарунок** каністру об’ємом 5л зимового омивача для скла!

Встигни отримати гарантований подарунок!

Акція діє з «01» листопада 2023 р. по «30» листопада 2023 р. в мережі EXIST.UA або до закінчення заохочень.

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
*Під отриманням призу (призом, подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.
** Кількість гарантованих заохочень обмежена.
Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

Вітаємо в МРМ

ПРО НАС

MPM була створена 25 років тому як справжній фахівець із мастильних матеріалів та рідин. З цього моменту ми провели велику подорож у зростанні та вдосконаленні разом із нашими глобальними замовниками, постачальниками та видатним персоналом. Нашою метою з самого початку було бути найповнішим постачальником всіх мастильних матеріалів та рідких потреб сучасних світових автопарків із продукцією, затвердженою OEM. Сьогодні ми пишаємося тим, що реалізували цей виклик. Наша компанія працює в більш ніж 50 країнах світу, має унікальний асортимент продукції, що затверджується OEM, що містить понад 350 різних мастильних матеріалів та спеціалізованих рідин.

НАШЕ БАЧЕННЯ ТА СТРАТЕГІЯ

У 1990 році ми очікували зростання потреби в набагато більш диверсифікованому та спеціалізованому асортименті мастильних матеріалів та рідин для автомобільних, вантажних та великовантажних автомобілів. Для порівняння, для задоволення обов'язкових специфікацій виробників автомобілів у 1995 році було потрібно менше 10 різних товарів. Сьогодні виробникам автомобілів потрібно понад 80 різних обов'язкових продуктів, щоб підтримувати постійно зростаючу складність двигуна, щоб задовольнити енергетичну економіку, екологічні вимоги і звичайно максимізація моторних характеристик.

Бізнес-мета MPM є прозорою: повністю задовольнити постійно зростаючу потребу ринку в усіх мастильних матеріалах і рідинах для сучасних світових автопарків лише з обов'язковими та затвердженими продуктами OEM. Наша стратегія полягає в тому, щоб зосередитись на задоволенні постійних і зростаючих потреб світової автомобільної промисловості.

НАШ ШЛЯХ ДО СПІВПРАЦІ

Ми завжди ставимо клієнта на перше місце - у своєму розумі та серці. Ми постачаємо товарний асортимент, який охоплює понад 99% необхідних мастильних матеріалів і рідин для обслуговування автопарків у всьому світі. Ми постачаємо тільки обов'язкові та затверджені товари OEM. Ми пропонуємо найкращий онлайн-сервіс та глобальну технічну персональну підтримку. Ми працюємо з нашого високотехнологічного спеціалізованого обладнання, розташованого в центральній частині Нідерландів для легкої та економічної глобальної доставки. Ми вважаємо глобальними, але виступаємо як місцеві підприємці.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Cайт виробника МРМ

EXIST.UA- інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

Наші переваги
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.