Умови участі

Купуй LED лампи NARVA
в мережі EXIST.UA

Гарантовано** отримай до LED комплекту NARVA набір батарейок Philips

Бери участь у розіграшах фірмових призів
Philips:

– дев’яти автомобільних зарядок;
– дев’яти світлодіодних ліхтарів;
– трьох налобних ліхтарів;
– трьох ліхтарів LED.

Акція діє з «20» лютого 2020 р. по «07» квітня 2020 р. в мережі EXIST.UA.

*Під отриманням подарунку (подарунком, призом) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

**Кількість гарантованих заохочень обмежена.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 20 лютого 2020 р. по 06 березня 2020 р. розіграємо – 3 автомобільні зарядки, 3 світлодіодних ліхтаря, 1 налобний ліхтар та 1 ліхтар LED – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 10 березня 2020 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 07 березня 2020 р. по 22 березня 2020 р. розіграємо – 3 автомобільні зарядки, 3 світлодіодних ліхтаря, 1 налобний ліхтар та 1 ліхтар LED – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 23 березня 2020 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 23 березня 2020 р. по 07 квітня 2020 р. розіграємо – 3 автомобільні зарядки, 3 світлодіодних ліхтаря, 1 налобний ліхтар та 1 ліхтар LED – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 08 квітня 2020 р.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

Narva - німецький бренд, який виготовляє висококласні лампи.

Компанія вже багато років практикується у проектуванні та виготовленні автомобільного світла для легкових та вантажних транспортних засобів. Зараз Narva випускає автомобільні галогенні лампи у найрізноманітніших типорозмірах. Бренд пропонує водіям протитуманні, сигнальні лампи, а також світлові елементи для габаритних ліхтарів. У портфоліо виробника - понад 100 типів автоламп. Високоякісні продукти, які забезпечують відмінну видимість, Narva пропонує і для мотоциклів.

Спеціалізований модельний ряд виробника розроблений для медичних цілей. Narva допомагає освітлювати операційні та лабораторії. Бренд є світовим лідером з виготовлення галогенних ламп для мікроскопів та хірургічного освітлювального обладнання. Усвідомлюючи відповідальність за життя та здоров'я людей, Narva продовжує підтримувати репутацію виробника чи не найбільш надійних у галузі ламп.

Представники Narva не втомлюються нагадувати, що однією з основних переваг їхнього продукту є висока точність - набагато вища, ніж цього вимагають основні галузеві документи.

Кожна лампа чи ціла система освітлення перед виходом із заводу проходять численні комплексні тестування. Понад 20 різноманітних випробувань може проходити лампа. Частково система контролю якості виконує свою функцію ще на виробничій лінії. Саме там відбуваються геометричні вимірювання. Також моделі тестують на стійкість до вібрацій, продуктивність, термін експлуатації та ін.

Разом із загальним технологічним розвитком підвищуються вимоги до характеристик та якості освітлення у різних галузях економіки. Можна впевнено стверджувати, що Narva залишається на хвилі інновацій, оперативно пристосовуючись до змін тенденцій на світовому ринку та підлаштовуючись під специфічні вимоги виробників того чи іншого обладнання.

Офіційний сайт NARVA

Відео