Умови участі

Придбай на сайті EXIST.UA
продукцію NIPPARTS
відмічену позначками «Акція»

або

Бери участь у розіграші
призів:

– тридцяти фірмових чашок;
– п’яти павербанків
та головного призу – смарт-годинника.

*Під отриманням подарунку (подарунком, призом) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Акція діє з «04» листопада 2019 р. по «15» грудня 2019 р. в мережі EXIST.UA.

Розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 16 грудня 2019 р.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

У число засновників компанії (1981р.) входять відомі японські фірми - підприємства-виробники оригінальних комплектуючих для автомобільної промисловості. В даний час компанія вийшла на 1-е місце в Європі за обсягами продажів запасних частин для японських автомобілів. Серед партнерів NIPPARTS відомі японські виробники оригінальних комплектуючих і автозапчастин: ASAHI, KASHIYAMA, MICRO, 555, KOYO і ін.

Компанія NIPPARTS купує запасні частини для автомобілів у японських і корейських виробників, а потім пропонує товари в фірмовій упаковці під власним брендом. Штаб-квартира компанії розташована в м Breukelen (Нідерланди). Великий дистриб’юторський центр в Амстердамі в своєму розпорядженні величезним складом площею 15 000 м2. В наявності понад 12 000 найменувань товарів, що дозволяє повністю задовольняти попит на запчастини NIPPARTS по всій Європі.

Співробітники компанії регулярно відвідують підприємства-виробники запасних частин на предмет контролю якості продукції, що випускається. Всі товари під брендом NIPPARTS проходять комплексні випробування в спеціальній лабораторії в Нідерландах і в європейських дослідницьких центрах. Всі запчастини, що поставляються NIPPARTS ідентичні оригінальним деталям і рекомендуються для використання при технічному обслуговуванні та ремонті автомобілів в сервісних центрах. Якість продукції під маркою NIPPARTS підтверджено сертифікатами TUV ECE R90.

На сьогоднішній день в фірмовому каталозі NIPPARTS представлено більше 16 000 позицій для азіатських автовиробників:

  • Повітряні, масляні, паливні фільтри NIPPARTS і фільтри для салону автомобіля.
  • Елементи приводу, рульового управління і силового агрегату - пильовики, приводні ремені, ШРУСи, ролики, підшипники.
  • Деталі гальмівної системи - гальмівні супорти, гальмівні колодки і диски NIPPARTS.
  • Деталі підвіски - важелі, амортизатори, пружини.
  • Вузли системи охолодження, термостати.

Багаторічний успішний досвід в сфері поставок автозапчастин дозволяє компанії забезпечити кращу пропозицію в своєму сегменті. Віддаючи перевагу якісній продукції NIPPARTS, споживач отримує комплексне вирішення проблеми запчастин для автомобілів з Японії і Кореї.

Офіційний сайт Nipparts

Відео