Строк дії акції: 30.03 – 30.04.2018

купуючи товар бренду OSSCA

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

БЕРИ участь в розігрАшІ призів

УМОВИ УЧАСТІ

Купуй товари бренду Ossca

в EXIST.UA

Візьми участь у розіграші 10 брендованих футболок та суперпризу рюкзака Ossca

Розіграш відбудеться: 01.05.2018

OSSCA PARTS один з провідних виробників і постачальників запчастин для автомобілів, який успішно функціонує більше ніж 10 років. Компанія поставляє запчастини до багатьох відомих європейських марок автомобілів, таких як: VW, Audi, Skoda, SEAT, Mercedes-Benz, Peugeot, Renault, Ford, GM і Opel, а також японських Toyota, Nissan, корейських Kia і Hyundai та багатьох інших.

 

OSSCA PARTS надзвичайно серйозно ставиться до якості своєї продукції. Для запчастин, які виходять з конвеєру, ще до процедури упаковування, був створений Центр кінцевого контролю продукції, що використовує спеціальне обладнання для запобігання ймовірності появи будь-яких дефектів.

Крім цього, Компанія має в своєму розпорядженні власний Науково-дослідний центр, що дозволяє успішно розширювати асортимент запчастин, що пропонуються, а також застосовувати найкращі технології в розробці та виробництві нової продукції.

 

Завдяки досконалій системі виробництва і контролю якості, Компанія OSSCA PARTS отримала кілька міжнародних престижних сертифікатів, таких як: ISO 9001:2008 та ISO / TS 16949.

 

На сьогоднішній день OSSCA PARTS це виробник високоякісних запчастин, що працює для того, щоб клієнт отримував кращі запчастини в своєму ціновому діапазоні, а також чудовий логістичний сервіс та зручні умови доставки своєї продукції.

 

 

EXIST.UA -  ваш надійний партнер,

який дозволить отримати задовлення від користування автомобілем.

КОНТАКТ-ЦЕНТР

Контакти офісів

 

 

 

 

 

Автозапчастини та сервіс