Умови участі

Купуй автомобільні
лампи Philips
на сайті EXIST.UA

Приймай участь у розіграші
безлічі призів

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

Philips - провідний світовий постачальник ламп для автомобільної промисловості і підприємств сервісного обслуговування автомобілів c 1914 року. Протягом останнього століття наші технологічні інновації в сфері автомобільного освітлення є найбільш передовими, вони лягли в основу сучасного автомобільного освітлення.


Автомобільні лампи Philips виготовлено з високоякісного кварцового скла
Кварцове скло з захистом від УФ променів міцніше порівняно з твердим склом і надзвичайно стійке до різких перепадів температур і вібрацій, а тому усуває ризик вибуху. Лампи з кварцового скла Philips (нитка розжарювання 2650º C і скло 800º C) можуть витримувати сильні температурні стрибки. Завдяки можливості витримувати підвищений тиск усередині лампи кварцове скло з захистом від УФ променів може подавати потужніше світло.


Автомобільні лампи Philips надзвичайно вологостійкі
Лише лампа розжарювання, виготовлена з кварцового скла (нитка розжарювання 2650 °С, скло 800 °С), може витримувати різкі температурні стрибки, наприклад, коли крапля холодної води потрапить на гарячу лампу, що може статися під час подолання водної перешкоди з несправним блоком передньої фари.


Офіційний сайт Philips

Відео