АвтоТОВАРи та сервіси

Період акції 01.03.2024 – 10.04.2024

1Купуй будь-який товар з категорії стартери або генератори бренду Plus Line в мережі EXIST.UA з позначкою
2Отримай в подарунок на наступну покупку в мережі EXIST.UA
100 гривень знижки

Акція діє з «01» березня 2024 р по «10» квітня 2024 р. в мережі EXIST.UA

**бонуси будуть нараховані на бонусний баланс учасникам акції, що замовили товар в акційний період, протягом 30 днів з дати отримання товару

**термін дії бонусів 6 місяців від дати їх нарахування

***у випадку повернення товару, бонуси будуть анульовані.

До закінчення акції:

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
Про компанію

Pos Service Holland — міжнародна оптова компанія, яка продає стартери, генератори та комплектуючі власних брендів (Plus Line), а також є постачальником різних ОЕМ агрегатів та компонентів таких брендів, як Bosch, Denso, Mahle, SEG, Valeo та інших. Маючи філії в Нідерландах, Франції, Іспанії, Польщі, Великобританії, Китаї та Тайвані, а також представництва в кількох інших країнах, PSH обслуговує клієнтів по всьому світу.

Місія компанії Pos Service Holland - продавати повний асортимент високоякісного оригінального обладнання, відновлених продуктів і товарів під власними торговими марками, а також надавати клієнтам суперсервіс та глибоку експертизу в продуктовій лінійці. Однією з важливих переваг компанії PSH є наявність в асортименті ексклюзивних агрегатів для лакшері автомобілів, вантажної спецтехніки, військового спецтранспорту, вантажних суден, потягів.

Передумовою для створення власної торгової марки +Line (Plus Line) по виробництву стартерів та генераторів компанії PSH стала можливість впродовж багатьох років досліджувати ринок виробництва запчастин у сегменті електрика в інших країнах, серед яких і Китай.

Цікава історія виникнення назви бренду: спочатку торгову марку назвали POS Line - на честь власника PSH Ганза Поза. Згодом POS почали сприймати як скорочення від Positive (позитивний), яке швидко еволюціонувало в +Line - коротко, впізнавано і точно про “позитивну” якість.

Уся продукція +Line розробляється та виробляється відповідно до суворих стандартів компанії, що на виході дає якісний продукт за дуже конкурентними цінами.

Перед продажем агрегати +Line ретельно тестуються обладнанням Motoplat.

Три лінійки продукції бренду +Line (Plus Line) - Selected, Original, Pro створюють якісну пропозицію агрегатів на будь-який гаманець.

У деяких типах агрегатів для підтримки належних стандартів якості компанія прийняла рішення замінити певні компоненти на оригінальні деталі Bosch, Mitsubishi та Valeo. Такі агрегати пропонуються у лінійці +Line Pro.

Інерційні шківи є дуже важливим компонентом генератора, тому все більше генераторів +Line компонуються шківами INA, Litens або Zen.

В асортименті +Line (Plus Line) - стартери, генератори та компоненти до них. Асортимент продукції постійно розширюється, щоб задовольнити потреби ринку та забезпечити все новіші автомобілі потрібними запчастинами.

Гарантія від виробника: серія Selected - 12 місяців, серія Original - 24 місяці, серія Pro - 36 місяців

Plus Line
Сайт виробника

Про нас

EXIST.UA — визнаний лідер на ринку України з 2008 року.

ЗРУЧНІСТЬ

Запасні частини і автотовари. Увесь спектр пропозицій автозапчастин і автотоварів на екрані вашого монітору. Якісні товари за справедливою ціною, заощадження часу та отримання інформації і послуг в одному місці.

НАДІЙНІСТЬ

Кваліфікований спеціаліст надасть консультацію з будь-якого питання. Всеукраїнська мережа офісів продажу по всій країні.

Наші переваги
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.