До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

ТОВ «Пайрокул» - прогресивна, інноваційна компанія, яка представлена на ринку протипожежного захисту нашої країни вже більше 10 років. Наші принципи роботи - високий професіоналізм, гарантія якості та 100% результат взаємовигідної співпраці. Компанія побудувала і запустила єдиний сертифікований завод з виробництва вогнегасників нового покоління. Завод оснащений обладнанням кращих європейських виробників. Комплектуючі для виробництва замовляються виключно в країнах ЄС, що гарантує стабільно високу якість протягом усього часу.

На заводі випускается два види аерозольних вогнегасників Pyrocool ВВПА -400 і ВВПА-450-М.

Вогнегасник Pyrocool здатний погасити вогнища загоряння, на початкових стадіях, твердих горючих матеріалів (пожежі класу А), електрообладнання під напругою до 1000 В (клас Е), а також рідких матеріалів (клас В). Він легко погасить загоряння комп'ютера, загоряння в автомобілі або електродвигуні, папір, текстиль, дерево, пластик і т.д. Вогнегасна речовина PYROCOOL, якою наповнений вогнегасник Pyrocool, виявляє активний охолоджуючий ефект, який виключає термоудар (при охолодженні розпечених і палаючих предметів) і термоопік у людей і тварин, при знаходженні поблизу відкритого полум'я. На поверхні, обробленої за допомогою вогнегасника, створюється захисний шар, що запобігає в подальшому можливість повторного займання палаючого матеріалу. Вогнегасник Pyrocool - простий в експлуатації. Навіть для дітей (досить лише зняти ковпачок, направити на джерело загоряння і натиснути на дозуючий клапан).

Вогнегасник Pyrocool ВВПА-400 призначений для гасіння початкових вогнищ загоряння в офісі, виробничому приміщенні, складі, квартирі, будинку, транспортному засобі. Температура зберігання від 0 ° С до + 50 ° С.

Вогнегасник Pyrocool ВВПА-450-М (морозостійкий) призначений для гасіння початкових вогнищ загоряння в автомобілі, офісі, виробничому приміщенні, складі, квартирі, будинку, на відкритому повітрі. Температура зберігання від -30 ° С до + 50 ° С.

Спеціально розроблений для автомобілістів і Національної Гвардії України.

Професіоналізм - фундамент нашої роботи.

Офіційний сайт Pyrocool

Відео