АвтоТОВАРи та сервіси

Професійна серія

Продукт Red Line, схвалений виробниками обладнання (OEM), призначений для бензинових і дизельних двигунів невеликих автомобілів. Рекомендується для щоденного використання або слабко модифікованих автомобілів. Ця серія схвалена більшістю автовиробників, що означає, що вона відповідає стандартам та вимогам виробника.

Серія високої продуктивності

Повністю синтетична ефірна формула для легкових автомобілів, легких вантажівок, автомобілів з високою продуктивністю, призначена для надання найвищого рівня захисту, ефективності, чистоти та перевищених інтервалів заміни. Ця серія призначена для автомобілів з високою продуктивністю, які використовуються щоденно, вона має вищий рівень цинку, що забезпечує кращий захист та менше тертя. Ця серія також схвалена OEM, необхідно перевірити кожну оливу та її специфікації.

Серія WT Racing

Гоночні оливи надають більше захисту від зносу, ніж моторні оливи для пасажирських автомобілів, однак ці продукти містять менше детергентів і не підходять для використання на дорогах.

Мастила для диференціалів

Ці продукти містять присадки з підвищеною стійкістю до навантаження, необхідні для надійного захисту дорожніх автомобілів та гоночних транспортних засобів, а також модифікатори тертя (за винятком NS) для належної роботи диференціалів з обмеженим ковзанням.

Мастила для коробки передач

Спеціальний мастильний матеріал, призначений для трансмісій, міжвісових блоків та диференціалів в автомобілях, вантажівках та іншій техніці. Мастила для коробок передач класифікуються Американським нафтовим інститутом за допомогою позначень GL. Чим вищий рейтинг GL у масла, тим більше навантаження може витримуватися без метал-на-метал контакту між компонентами трансмісії.

Red line пропонує широкий асортимент в'язкості для цих мастил

Про компанію Red Line

У 1979 році Red Line Synthetic Oil почала створювати мастильні матеріали для галузі автоспорту. Сьогодні вони виробляють понад 100 якісних продуктів, включаючи моторні оливи, трансмісійні оливи, збірочні мастила, паливні добавки та популярний охолоджувальний WaterWetter для автомобільного, мотоциклетного, морського та промислового ринків.

Чому Red line Oil

Моторна олива та інші рідини - це важливі, або навіть найважливіші речовини для забезпечення довговічності та надійності транспортного засобу, тому завжди потрібна якісна олива і Red line є одним з лідерів ринку.

На відміну від інших виробників олив, Red line розпочала свій розвиток і виробництво в автоспорті та гонках, а потім представила продукцію для повсякденного використання та звичайних олив. Тому Red line має всю необхідну технологію і дослідно-розвідувальну діяльність для виробництва високоякісних рідин, оскільки їхню лінійку продукції розроблено під найвищим навантаженням на гоночному треку.

Також вони є однією з небагатьох марок, які можуть запропонувати 100% повністю синтетичну оливу, навпаки багато брендів стверджують про це, але все ще використовують великий відсоток мінеральних олив у своїх продуктах.

Поширені запитання

Що таке автомобільна олива?
Основною функцією моторної оливи є зниження тертя і зносу рухомих частин та очищення двигуна від осаду (одна з функцій диспергентів) та лаку (детергентів). Вона також нейтралізує кислоти, які виникають від пального та окислення мастила (детергенти), покращує ущільнення поршневих кілець та охолоджує двигун, відводячи тепло від рухомих частин.
Що таке клас в'язкості?

Американське товариство інженерів автомобільної промисловості (SAE) встановило числову систему кодування для класифікації моторних олив згідно з їх характеристиками в'язкості, відому як SAE J300. Цей стандарт широко використовується по всьому світу, і організації, що дотримуються його, включають Американський нафтовий інститут (API) та Європейське асоціацію автовиробників (ACEA).

Класи включають одиночні класи, такі як SAE 30, а також багатокласові, наприклад, SAE 15W-30. Багатокласовий має зимовий клас, який вказує на в'язкість при низьких температурах, та літній клас, який вказує на в'язкість при робочих температурах.

Моторні оливи оцінюються за стандартами Американського нафтового інституту (API): SJ, SL, SM, SN, SP, CH-4, CI-4, CI-4 PLUS, CJ-4, CK та FA, а також Міжнародним комітетом стандартизації та затвердження мастил (ILSAC): GF-3, GF-4, GF-5, GF-6A, GF-6B, а також за вимогами Cummins (та інших виробників першоджерела).

Які сегменти пропонує Red Line?
Red Line пропонує широкий спектр рідин і мастил, які в основному спрямовані на використання в автомобілях з високою продуктивністю та у важких умовах експлуатації.
Що таке Професійна серія?

Професійна серія - це продукт Red Line, схвалений виробниками обладнання (OEM), призначений для бензинових і дизельних двигунів невеликих автомобілів. Рекомендується для щоденного використання або слабко модифікованих автомобілів. Ця серія схвалена більшістю автовиробників, що означає, що вона відповідає стандартам та вимогам виробника.

Примітка: Ви можете порадити клієнтам інтервали заміни оливи в 10 тисяч км, залежно від умов його застосування.

Що таке Серія високої продуктивності?

Повністю синтетична ефірна формула для легкових автомобілів, легких вантажівок, автомобілів з високою продуктивністю, призначена для надання найвищого рівня захисту, ефективності, чистоти та перевищених інтервалів заміни. Ця серія призначена для автомобілів з високою продуктивністю, які використовуються щоденно, вона має вищий рівень цинку, що забезпечує кращий захист та менше тертя. Ця серія також схвалена OEM, необхідно перевірити кожну оливу та його специфікації.

Примітка: Ви можете порадити клієнтам інтервали заміни оливи в 10 тисяч км, залежно від умов його застосування.

Що таке Серія WT Racing?
Гоночні оливи надають більше захисту від зносу, ніж моторні оливи для пасажирських автомобілів, однак ці продукти містять менше детергентів і не підходять для використання на дорогах. Кожна гоночна олива є багатокласовим, пропонуючи на 2-4% більше потужності, ніж олива з аналогічною в'язкістю - 20WT є 5W20, 30WT є 10W30, 40WT є 15W40, 50WT є 15W50. Ця олива рекомендується лише для важких умов експлуатації та високопродуктивних автомобілів з високим рівнем модифікацій. Пам'ятайте, що порадьте вашим клієнтам змінювати ці оливи частіше, ніж звичайні моторні оливи.
Що таке Мастила для коробки передач?

Мастила для коробки передач - це спеціальний мастильний матеріал, призначений для трансмісій, міжвісових блоків та диференціалів в автомобілях, вантажівках та іншій техніці. Воно має високу в'язкість та, як правило, містить органосульфурні сполуки. Деякі сучасні автоматичні трансаксли також використовують масло для коробки передач.

Більшість мастил для механічних коробок передач та диференціалів містять присадки з підвищеною стійкістю до навантаження (EP) та антизносні присадки, щоб впоратися з ковзаючою дією конічних зубчастих шестерень.

Мастила для коробок передач класифікуються Американським нафтовим інститутом за допомогою позначень GL. Чим вищий рейтинг GL у масла, тим більше навантаження може витримуватися без метал-на-метал контакту між компонентами трансмісії.

GL-5 не обов'язково сумісний з трансмісіями зі спеціальним синхронізатором, які призначені для масла GL-4: GL-5 має нижчий коефіцієнт тертя через вищу концентрацію присадок EP порівняно з GL-4, і тому синхронізатори можуть не працювати ефективно, якщо в масло не включено спеціальний модифікатор тертя.

Категорія API GL-4 визначає тип роботи спіральних конічних шестерень та конічних зубчастих шестерень в автомобільних вісах при помірних швидкостях та навантаженнях. Ці масла можуть використовуватися в деяких механічних коробках передач та трансакслах.

Категорія API GL-5 визначає тип роботи шестерень, зокрема конічних, в автомобільних вісах за умов високих швидкостей та/або низьких швидкостей при великих обертальних моментах.

Що таке Мастила для диференціалів?

Ці продукти містять присадки з підвищеною стійкістю до навантаження, необхідні для надійного захисту дорожніх автомобілів та гоночних транспортних засобів, а також модифікатори тертя (за винятком NS) для належної роботи диференціалів з обмеженим ковзанням.

Red line пропонує широкий асортимент в'язкості для цих масел. Кожен автомобіль має свою специфічну в'язкість, встановлену виробником. Ви можете звернутися до сервісної книги або здійснити просту перевірку VIN, також Red line надає пошук продуктів за автомобілем.

В деяких випадках клієнт може вимагати масло з вищою в'язкістю, ніж рекомендоване, через покращення продуктивності або вищу температуру навколишнього середовища, а також у разі модифікованих диференціалів (вимоги до в'язкості надаються виробником запчастин для оновлення диференціалу).

Одним з найважливіших параметрів, який слід враховувати, є не використовувати масло GL5 для диференціалів GL4 і не використовувати масла NS для диференціалів із обмеженим ковзанням.

EXIST.UA- інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

Наші переваги
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.
Ми пропонуємо
ЗРУЧНІСТЬ

Запасні частини і автотовари. Увесь спектр пропозицій автозапчастин і автотоварів на екрані вашого монітору.

Партнерські СТО. Ми рекомендуємо партнерські СТО різного цінового діапазону, які гарантують якість обслуговування і нададуть знижку на роботи.

Автострахування. Ми пропонуємо страхові продукти від надійних партнерів – лідерів ринку страхових послуг PZU, ЄСА.

Якісні товари за справедливою ціною, заощадження часу та отримання інформації і послуг в одному місці.

НАДІЙНІСТЬ

Кваліфікований спеціаліст надасть консультацію з будь-якого питання.

Всеукраїнська мережа офісів продажу по всій країні.

Замовлення без попередньої оплати на суму до 10 000 грн.