(067) 170-1-888

Автозапчастини та сервіс

з 01.02.2018 по 02.03.2018

Купити

отримай

футболку в подарунок

Також стань учасником

розіграшу головного призу –

набОрУ для барбекю

Купи будь-яку деталь зчеплення

УМОВИ УЧАСТІ

Купуй деталі зчеплення SACHS
на сайті EXIST.UA

Отримуй футболку в подарунок

Бери участь у розіграші набору для барбекю

SACHS: від підшипника до марки світового рівня

Історія торгової марки марки SACHS почалась більше 120 років тому назад, коли механік Ернст Закс запатентував свою першу розробку й разом з Карлом Фіхтелем створив компанію «Werke Fichtel & Sachs». У наступні роки компанія стрімко розвивалась та реорганізовувалась, аж допоки у 2001 році, не була придбана концерном ZF.

Продукція SACHS виготовляється за новітніми технологіями з високоякісних матеріалів і відрізняється підвищеною ефективністю і надійністю експлуатації. Саме тому більшість провідних автовиробників віддають перевагу деталям SACHS: щороку з їх конвеєрів - Audi, BMW, Mersedes, Fiat, Ford, Honda, Iveco, Jaguar, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Scania, Toyota, VW і ін. - сходять понад 10 мільйонів транспортних засобів, оснащених компонентами SACHS.

В свою чергу підрозділ концерну ZF Aftermarket під торговою маркою SACHS пропонує асортимент запасних частин практично для всього модельного ряду європейських та азійських автомобілів. Запасні частини SACHS відповідають всім сучасним вимогам, поєднуючи в собі стійкість, надійність і комфорт під час руху.

Починаючи з 1923 року вироби SACHS впевнено завоювали довіру автовиробників та автолюбителів, символізуючи найвищу якість та надійність, показавши приголомшливий результат в автоспорті. Саме компоненти SACHS в 30-ті роки почали встановлювати в боліди легендарних «Срібних стріл» Mercedes-Benz, поклавши початок світового визнання виробів SACHS не тільки в серійному виробництві автомобілів, а й компонентів для автоспорту.

Спеціально створений підрозділ Sachs Race Engineering (з 2012 року- ZF Race Egeneering) співпрацює з більшістю команд Formula 1 та інших професійних гоночних серій. На сьогоднішній день зчеплення SACHS ексклюзивно постачаються всім командам серії DTM. Наприклад, BMW M4 DTM, оснащений карбоновим зчепленням від  SACHS розроблений спеціально для болідів цього чемпіонату. Завдяки високоякісним матеріалам, надійності та витривалості це зчеплення можна назвати «кращим з кращих», адже воно дозволяє найбільш швидкому автомобілю DTM розігнатися з 0 до 100 км/г лише за 2,6 секунди.

Знання та досвід, отримані в автоспорті, переносяться безпосередньо в виробництво компонентів для стандартних транспортних засобів. Початок руху з місця на підйомі, рух в безкінечних заторах чи по гірському серпантину – повсякденні складнощі, з якими стикаються автомобілі щодня. Зчеплення  SACHS від ZF Aftermarket можна замовити як окремі високоякісні компоненти, так і практичні монтажні комплекти, що значно спрощують встановлення та гарантують найкращі експлуатаційні характеристики.

Обираючи вироби SACHS, ви завжди отримуєте безпеку, надійність та комфорт!

 

EXIST.UA -  ваш надійний партнер,

який дозволить вам отримати задовлення від користування автомобілем.

КОНТАКТ-ЦЕНТР