ДІЗНАЙСЯ, ЯК SHELL HELIX ULTRA МОЖЕ ЗМІНИТИ ТВОЄ ВОДІННЯ

Акційні оливи

Синтетична олива
Shell Helix Ultra ECT С3 5w/30 4л

+ подарунок

Замовити

Синтетична олива
Shell Helix Ultra 5w/30 4л

+ подарунок

Замовити

Синтетична олива
Shell Helix Ultra 5w/40 4л

+ подарунок

Замовити

Синтетична олива
Shell Helix Diesel Ultra 5w/40 4л

+ подарунок

Замовити

Синтетична олива
Shell Helix HX8 ECT 5w/30 5л

+ подарунок

Замовити

Синтетична олива
Shell Helix HX8 5w/30 4л

+ подарунок

Замовити

Синтетична олива
Shell Helix HX8 5w/40 4л

+ подарунок

Замовити

Використовувані в оліях Shell Helix технології:

Shell PurePlus технологія

Запатентована технологія Shell PurePlus – новий, революційний спосіб виготовлення з природного газу кришталево чистого базового масла практично без домішок, що притаманні маслу з нафти. Базове масло становить приблизно 75-90% моторного масла і таким чином це значний крок вперед у підвищенні чистоти композиції. Технологія Shell PurePlus дозволяє отримати базове масло, яке забезпечує поліпшення показників в'язкості, тертя, летючості в порівнянні з найбільш поширеними традиційними базовими маслами. Це означає, що воно допомагає подовжити ресурс двигуна, знизити витрати на техобслуговування, скоротити витрату масла, підвищити економію палива і чистоту двигуна.

Дізнатися більше про технологію >>

Active Cleansing Technology
(технологія активних мийних присадок)

В усіх двигунах, навіть найсучасніших, утворюються бруд і нагар. Вони негативно впливають на продуктивність двигуна та можуть викликати його поломку. Саме тому в маслах Shell Helix використана найсучасніша активна очисна технологія, завдяки якій забруднення розчиняються та видаляються з двигуна, дозволяючи йому працювати на максимумі потужності.

Моторні оливи Shell Helix HX8 з технологією Flexi Molecule

Технологія Flexi Molecule – це комплекс технічних рішень, що включає спеціальний пакет присадок і характеристики синтетичного базового масла. Дана технологія використовується в продуктах Shell Helix HX8 і забезпечує саме такий захист, якій потребує двигун у тому чи іншому режимі експлуатації. Простіше кажучи, технологія Flexi Molecule активується під дією підвищених температур і навантажень, посилюючи протизносні, антикорозійні і антиокислювальні властивості масла.

Перейти на онлайн-підбір масла >>