Умови участі

Шукай на сайті EXIST.UA
продукцію SOLGY з позначками

a1 або a2

Придбай будь-яку одиницю акційної продукції

Бери участь в розіграші
призів:

– двадцяти фірмових чашок;
– п'ятнадцяти фірмових кепок
та головного призу смартфону
Xiaomi Redmi Note 8 4/64Gb

*Під отриманням подарунку (подарунком, призом) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Акція діє з «12» листопада 2019 р. по «16» січня 2020 р. в мережі EXIST.UA.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 12 листопада 2019 р. по 03 грудня 2019 р. — розіграємо 6 чашок та 5 кепок - розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 04 грудня 2019 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 04 грудня 2019 р. по 25 грудня 2019 р. — розіграємо 6 чашок та 5 кепок - розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 26 грудня 2019 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 26 грудня 2019 р. по 16 січня 2020 р. — розіграємо 8 чашок та 5 кепок - розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 17 січня 2020 р.

Розіграш головного призу — смартфону Xiaomi Redmi Note 8 4/64Gb та оприлюднення переможця відбудуться 17 січня 2020 р.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

Про Бренд

Компанія Solgy S.A. є одним з найбільш швидкозростаючих постачальників запасних частин для європейського ринку легкових автомобілів, а також легких комерційних автомобілів. Solgy є одним з лідерів на незалежному вторинному ринку запасних частин Іспанії.

На сьогодні в лінійці продукції Solgy можна знайти весь спектр автомобільних запчастин, починаючи від фільтрів і елементів кузова, закінчуючи деталями для ходової і моторної групи. За короткий термін асортимент продукції зріс до більш ніж 5000 автозапчастин.

Solgy застосовує найсуворіші стандарти якості на всіх етапах створення продукту - починаючи з проектування, виробництва, і закінчуючи логістикою, сервісом і тестуванням продукції. Компанія розробляє, адаптує і удосконалює запасні частини Solgy на власній базі в Барселоні, яка також підтримує центральну систему управління якістю.

Продукція Solgy відповідає всім вимогам стандарту ISO 9001 і компанія постійно працює над підвищенням ефективності системи управління якістю. Solgy застосовує єдиний стандарт для своїх продуктів: якість OE.

Продукти Solgy отримали найвищі оцінки і схвалені вітчизняними та зарубіжними експертами ринку та експортуються в більш ніж 20 країн і регіонів, таких як Великобританія, Португалія, Італія, Німеччина, Туреччина та інші. Крім того, Solgy присутній у більш ніж 10 країнах через окремих місцевих партнерів.

Офіційний сайт Solgy

Відео