Умови участі

Шукай на сайті EXIST.UA
продукцію Stellox
з позначками «Акція»

або

Придбай будь-яку одиницю
акційної продукції на суму від 200 гривень

Бери участь у розіграшах чудових
призів:

– десяти фірмових термочашок;
– п’ятнадцяти фірмових мультитулів;
– шести фірмових рюкзаків
та головного призу – телевізора 32″ Akai(UA32LEZ1T2).

Акція діє з «14» квітня 2020 р. по «28» травня 2020 р. в мережі EXIST.UA.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 14 квітня 2020 р. по 28 квітня 2020 р. – розіграємо 3 термочашки, 5 мультитулів та 2 рюкзаки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 29 квітня 2020 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 29 квітня 2020 р. по 13 травня 2020 р. – розіграємо 3 термочашки, 5 мультитулів та 2 рюкзаки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 14 травня 2020 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 14 травня 2020 р. по 28 травня 2020 р. – розіграємо 4 термочашки, 5 мультитулів та 2 рюкзаки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 29 травня 2020 р.

Розіграш головного призу – телевізора 32″ Akai та оприлюднення переможця відбудуться 29 травня 2020 р.

*Під отриманням подарунку (подарунком, призом) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

Stellox – бренд запчастин для легкових і комерційних автомобілей (вантажних, автобусів, сільськогосподарської та спецтехніки). Stellox відзначається дуже широким асортиментом - це понад 40 тис. позицій запчастин у 500 товарних підгрупах. Це забезпечує великі можливості для бізнесу (бренд представляє весь асортимент на полицю) і кінцевого користувача (висока якість, доступна ціна на всі потрібні запчастини). В Україну постачається оптимальний асортимент запчастин. Покриття – автомобілі німецьких, французьких, італійських і японських марок.

Автозапчастини Stellox виготовляються в 12 країнах на 3 континентах на тих самих OEM і OES виробництвах, що виробляють комплектуючі на конвеєри виробників автомобілів (ОЕМ - виробництво оригінальних частин для збирання автомобілів на конвеєрі, ОЕS - постачання оригінальних запасних частин для гарантійного обслуговування авто у фірмовій дилерській мережі). Це перевірені виробничі майданчики з найсучаснішим виробничим обладнанням і новітніми технологіями, сертифіковані за виробничими стандартами ISO 9001, TS/ISO 16949 та еколsогічним стандартом ISO 14001. Сертифікати ISO підтверджені незалежними організаціями з сертифікації: TUV (Німеччина), BVQI (Швейцарія), SGS (Великобританія), DNV (Норвегія), DQS (Німеччина). Відповідають покращеним стандартам - мають європейську гомологацію ECE R90 і ECER37.

Stellox - сертифікований постачальник даних в найпопулярніший в Європі електронний каталог TecDoc (TecAlliance GmbH, Німеччина), в якому можна знайти всі кроси на продукти, а також фотографії та технічні дані.

Stellox забезпечує легку та зручну гарантію на свої продукти - за умови підтвердження установки їх на СТО. Гарантійний строк – 12 місяців на запчастини для легкових і 6 місяців - для комерційних автомобілів. Це дуже великий термін у порівнянні з іншими брендами цього цінового сегменту, що вказує на впевненість виробника у якості продукції. Переглянути презентацію.

Офіційний сайт STELLOX

Відео