АвтоТОВАРи та сервіси

1Придбай в мережі EXIST.UA продукцію Sunoco від одного галона (каністра на 3,78л)
2Бери участь у розіграші одного з 5 персональних пакетів EXIST ASSISTANCE "Преміум"

Акція діє з «01» червня 2023 р. по «30» червня 2023 р. в мережі EXIST.UA

Розіграш та оприлюднення переможців відбудуться «05» липня 2023 р.

*Під отриманням призу (призом, подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.


Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції

Встигни виграти призи!

Період акції 01.06.2023 – 30.06.2023

10
Днів
04
Годин
29
Хвилин
31
Секунд
Про бренд

Всесвітньо відомий бренд SUNOCO – це торговельна марка нафтовидобувної і нафтопереробної компанії – найбільшого дистриб'ютора палива в США і провідного виробника мастильних матеріалів. Представництва компанії розташовані в 30 країнах світу. Заснована в 1886 році, компанія SUNOCO є одним з лідерів напрямку інноваційних розробок. Підтвердженням беззаперечної якості продукції SUNOCO є той факт, що вже багато років поспіль продукція SUNOCO успішно застосовується більш ніж у 50-ти автоспортивних змаганнях, серед яких NASCAR та IndyCar.

З 2020 року торговельну марку SUNOCO в Україні представляє компанія «САНОКО ТРЕЙДІНГ», яка є ексклюзивним офіційним імпортером мастильних матеріалів SUNOCO та відповідає за маркетингову та дистриб’юторську політику бренду SUNOCO.

Продукція SUNOCO поставляється в Україну безпосередньо з заводів в США та Іспанії, що гарантує збереження її якості протягом всього шляху від виробництва до кінцевого споживача. Виробничі потужності компанії сертифіковані у відповідності вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту ISO 9001 та ISO 14001.

В асортименті представлені моторні, трансмісійні, гідравлічні та редукторні оливи, мастила для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також широкий перелік спеціалізованих мастильних матеріалів промислового призначення. Вся продукція відповідає американським та світовим стандартам якості, а також вимогам провідних світових виробників техніки та обладнання.

Особливої уваги заслуговують ресурсозберігаючі моторні оливи SUNOCO, які відповідають жорстким вимогам до експлуатаційних властивостей найсучасніших категорій API SP та ILSAC GF-6A. За рахунок ретельно підібраних синтетичних базових олив і найновіших пакетів присадок вони забезпечують менший опір рухомим деталям двигуна, знижують тертя, скорочують час прогріву при низьких температурах, а, отже, допомагають двигуну працювати з високою продуктивністю при меншому споживанні пального.

SUNOCO дбає про навколишнє середовище

Компанія SUNOCO надає можливість всім покупцям високоякісних мастильних матеріалів американського бренду скористатися додатковим сервісом з безкоштовної утилізації відпрацьованих олив і мастил. Відтепер у всіх клієнтів SUNOCO більше не виникне питання, що робити з відходами, де їх зберігати, як транспортувати і куди везти. Всі питання документального оформлення і переробки відходів бере на себе ліцензований і технологічно озброєний партнер SUNOCO з надання сервісу утилізації. А споживачам мастильних матеріалів SUNOCO залишається лише скористатися всіма перевагами якості та високих експлуатаційних властивостей у вигляді безвідмовної роботи, подовжених інтервалів заміни, відсутності простоїв, збільшення строків служби обладнання.

EXIST.UA- інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

Ми пропонуємо
ЗРУЧНІСТЬ

Запасні частини і автотовари. Увесь спектр пропозицій автозапчастин і автотоварів на екрані вашого монітору.

Партнерські СТО. Ми рекомендуємо партнерські СТО різного цінового діапазону, які гарантують якість обслуговування і нададуть знижку на роботи.

Автострахування. Ми пропонуємо страхові продукти від надійних партнерів – лідерів ринку страхових послуг PZU, ЄСА.

Якісні товари за справедливою ціною, заощадження часу та отримання інформації і послуг в одному місці.

НАДІЙНІСТЬ

Кваліфікований спеціаліст надасть консультацію з будь-якого питання.

Всеукраїнська мережа офісів продажу по всій країні.

Замовлення без попередньої оплати на суму до 10 000 грн.

0 років
на ринку автозапчастин
0+
клієнтів щомісяця
ОФІСИ
продажу
по всій Україні
понад 0
співробітників,
що працюють для Вас