АвтоТОВАРи та сервіси

Найкращий вибір мастильних матеріалів та хімікатів!

Oils

Від моторних олив та гальмівних рідин до трансмісійних олив та охолоджуючих рідин - широкий асортимент високоякісних мастильних матеріалів та хімічних речовин SWAG охоплює найбільш поширені європейські транспортні засоби, які сьогодні експлуатуються на дорогах.

Ми розуміємо, наскільки важливо мати правильні рішення для збереження та підтримки відмінного технічного стану та надійності транспортних засобів.

Перегляньте наше нове відео про технічні рідини та мастильні матеріали від SWAG

ПРО БРЕНД:

Довіру отримати непросто. Довіру потрібно заслужити. SWAG досягає цього завдяки найвищій якості, переконливому асортименту, постійній точності та надійному сервісу. SWAG VITAL Lines - це як серце бренду SWAG, представлений чітко та по суті у п'яти основних товарних групах.

Пропонуючи широкий асортимент деталей та ремонтних рішень для всіх європейських та найбільш поширених азіатських автомобілів, SWAG це найкращий вибір запасних частин. Асортимент SWAG VITAL Lines - це понад 25,000 деталей для автомобілів понад 80 виробників, для забезпечення та підтримки відмінного технічного стану кожного автомобіля.

Image

SWAG пропонує широкий асортимент продукції рівня якості оригінальних деталей, будь-де і будь-коли. Завдяки нашій спадщині, німецьким традиціям та виробничій компетенції bilstein group, партнери і клієнти довіряють бренду SWAG з самого моменту його заснування понад 65 років тому.

SWAG входить в міжнародну групу компаній bilstein group.
Глобальний бренд компанії Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG об'єднує відомі бренди febi, SWAG та Blue Print під одним дахом. Наш широкий і глибокий асортимент нараховує понад 62,000 різноманітних запасних частин, які відповідають найвищим вимогам до якості продукції та надійності після встановлення.
Незалежна сімейна група компаній bilstein group – це провідний світовий фахівець на ринку запасних частин. Ми пропонуємо високоякісну продукцію, надійну своєчасну доставку та інновації в сфері обслуговування.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ SWAG

EXIST.UA- інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

Наші переваги
Найбільший в Україні асортимент запчастин на будь-яке авто. Зручна та швидка доставка.
Національна мережа з офісів продажу у всіх регіонах України.
Порадимо СТО з високою якістю обслуговування. Різний ціновий діапазон послуг.
Вирішимо Вашу проблему у кожному куточку України. Exist Assistance - оперативна та якісна допомога.
Всі види страхових послуг. Наші партнери – лідери страхового ринку України.
Зручний та швидкий спосіб знайти все необхідне для свого автомобіля в телефоні.