Туристичний релакс забезпечить WIX Filters

Продукція WIX

Період акції 23.06.2021 – 31.08.2021

Подарунки від WIX

Умови акції

Замовляй в мережі EXIST.UA
продукцію «WIX Filters»

Бери участь у розіграшах крутих призів:
– п’яти наметів Monodome PU2;
– сорока туристичних килимків TE-200.

Акція діє з «23» червня 2021 р. по «31» серпня 2021 р. в мережі EXIST.UA

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 23 червня 2021 р. по 06 липня 2021 р. розіграємо – 1 намет та 8 килимків – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 07 липня 2021 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 07 липня 2021 р. по 20 липня 2021 р. розіграємо – 1 намет та 8 килимків – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 21 липня 2021 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 21 липня 2021 р. по 03 серпня 2021 р. розіграємо – 1 намет та 8 килимків – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 04 серпня 2021 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 04 серпня 2021 р. по 17 серпня 2021 р. розіграємо – 1 намет та 8 килимків – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 18 серпня 2021 р.

Серед учасників, які зробили замовлення у період з 18 серпня 2021 р. по 31 серпня 2021 р. розіграємо – 1 намет та 8 килимків – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 01 вересня 2021 р.

*Під отриманням призу (призом, подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

До закінчення акції залишилось:

Днів
 : 
Годин
 : 
Хвилин
 : 
Секунд

80 РОКІВ НА РИНКУ

80 років бренд WIX Filters продає фільтри для легкових автомобілів та важкої техніки і обладнання. За цим всім стоїть якість, яка є результатом нашого багаторічного досвіду, а також компетентні фахівці у своїх галузях, сучасні виробничі лінії і лабораторії та постійний контроль якості. Крім того, турбота про кожний елемент на кожному етапі створення та виробництва фільтрів дозволила нам стати одним з найвідоміших брендів у світі.

ІСТОРІЯ З США

В кінці тридцятих років двадцятого століття у Північній Кароліні, Джек Уікс і Пол Кроушоу розпочали виробництво автомобільних фільтрів. Незабаром вони змінили напрям розвитку усієї галузі. У 1954 році вони запатентували фільтр з нарізним сполученням «Twist of the wrist» («крути зап'ястям»), який швидко став стандартом у виробництві автокомпонентів. Відтоді всі наступні рішення WIX Filters добре зарекомендували себе у фільтраційній галузі.

Сьогодні WIX Filters – це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Наша продукція призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки і машин. Асортимент WIX Filters представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджуючої рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами сечовини разом з додатковими продуктами. Велика частина з них - це гідравлічні фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.

Пристрасть до спорту і потреба у постійному тестуванні технології, півстоліття тому привели нас на траси автоперегонів. Фільтри WIX Filters, що встановлюються на гоночних автомобілях, є надійним рішенням у найскладніших умовах. В автоспорті кращі гонщики доїжджають до фінішу завдяки нашим фільтрам.

Протягом більш ніж 78 років компанія WIX Filters входить в число найбільш важливих виробників фільтрів. Ми присутні на 80 ринках, наші філії знаходяться в 10 країнах, на 5 континентах.

У травні 2016 року ми завершили процес інтеграції світового бренду WIX Filters з групою MANN + HUMMEL, у результаті якої було створено одну з найбільших у світі компаній, що спеціалізується у сфері технології фільтрації.

ЯКІСТЬ КОНТРОЛЬОВАНА В ЛАБОРАТОРІЯХ

Кожному новому контракту передує низка тестів, проведених у власних і незалежних лабораторіях. При виробництві фільтрів для першого монтажу, ми періодично проходимо аудити, що здійснюються виробниками автомобілів і органами з сертифікації. Ми впровадили інтегровані системи управління якістю, що відповідають вимогам IATF 16949 та екологічного стандарту ISO 14001: 2015. Завдяки накопиченому досвіду і знанням, а також технологіям, що використовуються у виробництві на ринку «оригінального устаткування», ми пропонуємо нашим клієнтам на вторинному ринку продукти WIX Filters найвищої якості.