Розіграші брендових призів

на захисті вашого авто!

радуЙте себе та рідних!

Умови акції

Період акції 28.11.2022 – 27.01.2023

Придбайте будь яку продукцію WIX Filters в мережі EXIST.UA

та беріть участь у розіграшах

брендових подарунків*:

- одного термоса

 

 

- одного рюкзака

 

 

- одного ножа

 

 

- двох термочашок

 

 

- двох автомобільних сумок

 

 

- чотирьох автомобільних подушок

- п*яти сигнальних жилетів

 

 

- шести скребків для скла

 

 

- семи фірмових футболок

 

 

- восьми кепок

 

 

- десяти керамічних чашок

 

Акція діє з «28» листопада 2022 р. по «27» січня 2023 р. в мережі EXIST.UA.

 

Серед учасників, які зробили замовлення у період з «28» листопада 2022 р. по «07» грудня 2022 р. розіграємо – 1 ніж, 2 футболки, 2 подушки трансформер, 2 кепки, 2 сигнальних жилети, 2 керамічні чашки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 08 грудня 2022 р.

 

Серед учасників, які зробили замовлення у період з «08» грудня 2022 р. по «22» грудня 2022 р. розіграємо – 1 рюкзак, 2 футболки, 2 подушки трансформер, 2 кепки, 1 сигнальний жилет, 4 керамічні чашки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 23 грудня 2022 р.

 

Серед учасників, які зробили замовлення у період з «23» грудня 2022 р. по «13» січня 2023 р. розіграємо – 1 термос, 2 футболки,  2 кепки, 1 сигнальний жилет, 4 скребка для скла, 2 керамічні чашки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 16 січня 2023 р.

 

Серед учасників, які зробили замовлення у період з «14» січня 2022 р. по «27» січня 2023 р. розіграємо – 1 футболку, 2 термочашки,  2 автомобільні сумки, 2 кепки, 1 сигнальний жилет, 2 скребка для скла, 2 керамічні чашки – розіграш та оприлюднення переможців відбудуться 30 січня 2023 р.

 

 

*Під отриманням призу (призом, подарунком) мається на увазі право на придбання зазначеного заохочення за 1,00 грн. з ПДВ.

 

Детальна інформація про умови та місце проведення акції викладена в Офіційних правилах акції.

Офіційні правила акції

80 РОКІВ НА РИНКУ

80 років бренд WIX Filters продає фільтри для легкових автомобілів та важкої техніки і обладнання. За цим всім стоїть якість, яка є результатом нашого багаторічного досвіду, а також компетентні фахівці у своїх галузях, сучасні виробничі лінії і лабораторії та постійний контроль якості. Крім того, турбота про кожний елемент на кожному етапі створення та виробництва фільтрів дозволила нам стати одним з найвідоміших брендів у світі.

 

ІСТОРІЯ З США

В кінці тридцятих років двадцятого століття у Північній Кароліні, Джек Уікс і Пол Кроушоу розпочали виробництво автомобільних фільтрів. Незабаром вони змінили напрям розвитку усієї галузі. У 1954 році вони запатентували фільтр з нарізним сполученням «Twist of the wrist» («крути зап’ястям»), який швидко став стандартом у виробництві автокомпонентів. Відтоді всі наступні рішення WIX Filters добре зарекомендували себе у фільтраційній галузі.

Сьогодні WIX Filters — це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Наша продукція призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки і машин. Асортимент WIX Filters представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджуючої рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами сечовини разом з додатковими продуктами. Велика частина з них — це гідравлічні фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.

Пристрасть до спорту і потреба у постійному тестуванні технології, півстоліття тому привели нас на траси автоперегонів. Фільтри WIX Filters, що встановлюються на гоночних автомобілях, є надійним рішенням у найскладніших умовах. В автоспорті кращі гонщики доїжджають до фінішу завдяки нашим фільтрам.

Протягом більш ніж 78 років компанія WIX Filters входить в число найбільш важливих виробників фільтрів. Ми присутні на 80 ринках, наші філії знаходяться в 10 країнах, на 5 континентах.

У травні 2016 року ми завершили процес інтеграції світового бренду WIX Filters з групою MANN + HUMMEL, у результаті якої було створено одну з найбільших у світі компаній, що спеціалізується у сфері технології фільтрації.

 

ЯКІСТЬ КОНТРОЛЬОВАНА В ЛАБОРАТОРІЯХ

Кожному новому контракту передує низка тестів, проведених у власних і незалежних лабораторіях. При виробництві фільтрів для першого монтажу, ми періодично проходимо аудити, що здійснюються виробниками автомобілів і органами з сертифікації. Ми впровадили інтегровані системи управління якістю, що відповідають вимогам IATF 16949 та екологічного стандарту ISO 14001: 2015. Завдяки накопиченому досвіду і знанням, а також технологіям, що використовуються у виробництві на ринку «оригінального устаткування», ми пропонуємо нашим клієнтам на вторинному ринку продукти WIX Filters найвищої якості

EXIST.UA - інтернет-магазин,

який працює на ринку України з 2008 року та є

визнаним лідером.

ПЕРЕВАГИ

зручна доставка

рекомендуємо автосервіси (СТО)

гарантуємо якість

страхуємо автовласників

допомогаємо в дорозі

Ми пропонуємо:

ЗРУЧНІСТЬ

Запасні частини і автотовари. Увесь спектр пропозицій автозапчастин і автотоварів на екрані вашого монітору.

Партнерські СТО. Ми рекомендуємо партнерські СТО різного цінового діапазону, які гарантують якість обслуговування і нададуть знижку на роботи.

Автострахування. Ми пропонуємо страхові продукти від надійних партнерів – лідерів ринку страхових послуг PZU, ЄСА.

Якісні товари за справедливою ціною, заощадження часу та отримання інформації і послуг в одному місці.

 

НАДІЙНІСТЬ

Персональний менеджер. Кваліфікований спеціаліст надасть консультацію з будь-якого питання.

Всеукраїнська мережа офісів продажу по всій країні.

Замовлення без попередньої оплати на суму до 9000 грн.

років

на ринку
автозапчастин

клієнтів щомісяця

офіси продажу

по всій Україні

13

1400000

+

понад

співробітників,

що працюють для Вас

450

 

EXIST В СОЦ. МЕРЕЖАХ

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Доставка заказа

Оплата

• Умови повернення

• Гарантія

• Відновити пароль

Допомога

Правова інформація: © 2019 EXIST.UA

КОНТАКТ-ЦЕНТР

+38 (067) 170-1-888

+38 (099) 170-1-888

+38 (093) 170-1-888

 

Адреси офісів

АвтоТОВАРи та сервіси